• ساعت : ۱۴:۳:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ 
  • کد خبر : ۱۲۲۹۹
هم اندیشی و هم افزایی پالایشگاه نفت كرمانشاه و شركت پتروشیمی بیستون

هم انديشي و هم افزايي پالايشگاه نفت كرمانشاه و شركت پتروشيمي بيستون

پتروشيمي بيستون ميزبان اولين نشست هم انديشي و هم افزايي در زمينه فعاليت هاي فني – تخصصي و پژوهشي در اين حوزه شد.

جمعي از مديران و روساء و كارشناسان ادارات و واحد هاي صنعتي پالايشگاه نفت كرمانشاه ، جهت شركت در نشست هم انديشي و هم افزايي به ميزباني شركت پتروشيمي بيستون حضور بهم رساندند.

اين نشست در راستاي توسعه و همكاري بيشتر و هم انديشي هايي در زمينه هاي فني-تخصصي و پژوهشي با حضور آقايان مهندس برانديشه رئيس هيأت مديره پتروشيمي بيستون و پالايشگاه نفت كرمانشاه ، مهندس فتح اله پور معاونت مالي و اداري و عضو هيأت مديره و مهندس سروريان مدير عامل پتروشيمي بيستون و مهندس كاوياني مدير عامل پالايشگاه كرمانشاه و هيات همراه و همچنين جمعي از روساء و كارشناسان اين شركت ها در سالن كنفرانس پتروشيمي بيستون با رعايت كامل پروتكل هاي بهداشتي برگزار گرديد.

دراين نشست مهندس برانديشه ضمن خوش آمدگويي و ابراز خرسندي و آرزوي سلامتي براي همكاران در سال جديد گفت: به ياري خداوند اين نشست بابي در جهت تبادل دانش-تخصص و تجربيات و منابع علمي اين دو صنعت باشد و در آينده با استفاده از امكانات و ظرفيت هاي موجود در راه توسعه پايدار و پيشرفت و تعالي بيشتر ، محكمتر و دقيقتر گام برداريم.

وي هدف از برگزاري اين نشست را همكاري دوجانبه و مشترك در جهت ارتقاء سطح دانش-تجربه و رفع مشكلات احتمالي بيان كردند و خواستار برقراري ارتباطات هر چه بيشتر بين تيم هاي فني ، از جمله: اتاق كنترل ، آزمايشگاه ، HSE و ... شد.

رئيس هيأت مديره شركت پتروشيمي بيستون در ادامه مجموعه پتروشيمي و پالايشگاه را در يك قالب تعريف كردند و خواستار برقراري فرهنگ رفاقت و دوستي بين اين دو صنعت توليدي در غرب كشور شدند. وي همچنين از زحمات هر دو مجموعه تشکر بعمل آوردند و اظهار داشتند در راستاي تحقق شعار سال جديد(توليد-پشتيباني- مانع زدايي ها ) اميدواريم اين دو مجموعه گام هاي محكم تري بردارند و همدلي – همراهي و كار جهادي را از مؤلفه هاي موثر در اين راستا دانستند.

در ادامه اين نشست مهندس فتح اله پور ضمن خير مقدم به حاضرين ، از توسعه همكاري پالايشگاه و پتروشيمي استقبال كرد و اعلام نمود بي شك راهكار توسعه و پيشرفت هر دو صنعت در هم انديشي و تعامل دوسويه است.

وي بيان نمود حضور كادر فني پالايشگاه كرمانشاه در پتروشيمي بيستون مايه دلگرمي است و از آنجايي كه اين دو مجموعه سهام مشترك دارند اين ارتباط باعث هم افزايي خواهد شد.

همچنين در اين نشست مهندس كاوياني مدير عامل پالايشگاه نيز طي سخنان كوتاه ضمن تشكر از ميزباني و مهمان نوازي پتروشيمي بيستون از ايده برقراري ارتباط بين دو صنعت پالايشگاه و پتروشيمي توسط مهندس برانديشه استقبال كرد و ارتباط متقابل و تبادل اطلاعات را مثبت ارزيابي كردند.

در خاتمه مهندس سروريان نيز ضمن خوش آمدگويي از هم افزايي و افزايش سطح علمي دو طرف در اين نشست سخن گفتند و تداوم آن را خواستار شدند.

قابل ذكر است قبل از برگزاري جلسه مدعوين به همراه مديران و كارشناسان شركت پتروشيمي بيستون بازديد ميداني از محوطه صنعتي ، اتاق كنترل ، آزمايشگاه و ... بعمل آوردند و توضيحات لازم از سوي كارشناسان مربوطه به بازديدكنندگان ارائه گرديد.  

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.10.0
    V5.7.10.0