عنوان : دیدار رئیس هیات مدیره با كاركنان جوان در پالایشگاه
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۹:۵۶:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار رئیس هیات مدیره با کارکنان جوان در پالایشگاه

رئیس هیات مدیره شرکت پالایش نفت کرمانشاه با جمعی از جوانان شاغل در این شرکت دیدار کرد و در این نشست معارفه مهدی چاوشی به عنوان مشاور امور جوانان پالایشگاه نیز صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه ،مهندس سهراب براندیشه رئیس هیات مدیره شرکت در این جلسه اظهار کرد : ما به دنبال کشف استعدادهای جوانان این شرکت در راستای توسعه و تعالی پالایشگاه هستیم. وی ادامه داد : ما به عنوان بخش خصوصی اعتقادمان به شایسته سالاری است و اگر جوانی حرفی برای گفتن داشته باشد با آغوش باز از آن استقبال می کنیم.

رئیس هیات مدیره گفت : ما برای فکر ارزش قائلیم و معتقدیم در صنعت نفت باید کیمیاگری کرد. در همین راستا یک تیم نخبه اما مهجور که در صنعت نفت کشور به کار گرفته نشده بودند،ما آنها را دعوت کرده و برای آنها حکم مشاور صادر کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد : هدف ما این است که جوانان این پالایشگاه به یک اتاق فکر برای مدیریت ارشد تبدیل شود.

براندیشه تاکید کرد : اعتقاد شدید داریم که جوانان ما باید پاک ،متدین و با ایمان باشند شما جوانان اعضای اتاق فکر هستید و جوانانی که توانمندی داشته باشند به آنها میدان می دهیم.

وی همچنین پیشاپیش حلول ماه رمضان را تبریک گفت و از پرداخت سبد کالا به کلیه پرسنل خبر داد.

گفتنی است در ادامه این جلسه ، مهدی چاوشی مشاور امور اجتماعی و جوانان پالایشگاه نیز به بیان نکاتی در خصوص جوانان پرداخت و در پایان نیز هر یک از حاضرین در جلسه به بیان دیدگاههای خود پرداختند.


نمایش تعداد بازدیدها : 270

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0