/  7
عنوان : مشاور پالایشگاه در امور نوآوری-فن آوری و پژوهش معارفه شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۴:۴۸:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مشاور پالایشگاه در امور نوآوری-فن آوری و پژوهش معارفه شد

جلسه مدیران و روسای شرکت پالایش نفت کرمانشاه با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل در سالن اجتماعات روابط عمومی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت کرمانشاه در این نشست مهندس سهراب براندیشه رئیس هیات مدیره ضمن معرفی دکتر یوسفی به عنوان مشاور پالایشگاه در امور نوآوری-فن آوری و پژوهش به بیان سیاستهای جدید شرکت و رویکردهای نوین این واحد صنعتی در پیشبرد اهداف سازمانی خود پرداخت.

وی گفت : وضعیت اقتصادی امروز اهمیت توجه به بازارهای رقابتی و ویژگی های آن در توفیق و دستیابی به اهداف سازمانها را بیش از پیش برجسته ساخته است بطوریکه رویکرد نوینی در روشهای مدیریت و راهبری شرکت ها را ضروری نموده است.در این راستا شایسته سالاری و توجه به تفکرات نو به ویژه از جانب مهندسان جوان و پرانگیزه می تواند به عنوان مهمترین رکن حضور در بازارهای رقابتی محسوب شود.

مهندس براندیشه افزود:مدیریت پالایشگاه از پیشنهادات جدید متخصصین استقبال می کند و از کلیه صاحبنظران و پژوهشگران جوان خواستار مشارکت در طرحهای تحقیق و توسعه در جهت تحقق اهداف شرکت است. رئیس هیات مدیره با بیان اهمیت داشتن برند در بازارهای رقابتی و شناسایی محصولات براساس برند و مارک مشخص ابراز امیدواری کرد با مشارکت کلیه متخصصان،مدیران و کارکنان شرکت برند پالایشگاه کرمانشاه به عنوان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان محصولات و فراورده های نفتی در منطقه شناخته شود.

همچنین مهندس باقری مدیرعامل پالایشگاه نیز کارکرد اصلی پالایشگاه را افزایش و استمرار تولید و کاهش هزینه های مختلف در کنار رویکرد توسعه گرای شرکت در حفاظت محیط زیست دانست. وی گفت : دسترسی به این اهداف مستلزم اندیشه های نو و خلاق است که از کلیه اساتید و صاحبنظران خواهان تمرکز،مطالعه و تحقیق در این خصوص می باشم.

در ادامه مدیران و روسای واحدهای این شرکت ضمن معرفی واحد مربوطه خود برای همکاری با سیاستهای توسعه گرایانه شرکت برای حضور در بازارهای رقابتی منطقه اعلام آمادگی کردند.

همچنین در پایان این نشست دکتر فرخ دیبا مدرس دوره های بازاریابی به تبیین وضعیت بازارهای رقابتی پرداخت و به چگونگی رفتار مشتریان در بازارهای رقابتی و راهکارهای جذب و حفظ مشتریان اشاره کرد.


نمایش تعداد بازدیدها : 230

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0